FIAT AUTO POLAND

Współpracę z Fiat Auto Poland w Bielsku-Białej i w Tychach rozpoczęliśmy w roku 2000. Od tego czasu zmodernizowaliśmy i zainstalowaliśmy systemy przeciwpożarowe i elektryczne, spełniające rygorystyczne standardy jakości w największej w Europie fabryce samochodów. 

Zaufanie zdobyte dzięki najwyższej jakości wprowadzonych rozwiązań wpłynęło na fakt iż dzisiaj dbamy o bezpieczeństwo ponad 2 000 000 m2 powierzchni produkcyjnej i biurowej, dokonując ciągłych usprawnień i realizacji pełny serwis systemu przeciwpożarowego

1
3 (1)

AVIO POLSKA

Avio Polska Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy przemysłowej Avio – lidera branży lotniczej. Firma koncentruje się na działalności produkcyjnej oraz badawczej realizowanej w ramach własnego Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Na potrzeby Avio, objęliśmy opieką wymagające najwyższej klasy ochrony maszyny produkcyjne oraz wspomniane Centrum, którego powierzchnia to ponad 1000 m2. To w nim stworzyliśmy od zera kompleksowy system wykrywania i sygnalizacji pożaru.

MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli to jedna z największych europejskich firmy zajmujących się produkcją podzespołów samochodowych.

Na jej potrzeby zrealizowaliśmy system wykrywania i sygnalizacji pożaru w biurowcu i części badawczo-rozwojowej, obejmując ochroną ponad 12 000 m2 zakładu.

Obecnie obsługujemy pełen serwis i utrzymanie istniejących instalacji przeciwpożarowych.

2

DENSO THERMAL SYSTEM POLSKA SP. Z O.O.

Denso Thermal System Polska Sp. z o.o. to nowoczesna tyska fabryka, w której produkowane są systemy chłodnicze i grzewcze, dostarczane do wszystkich krajów europejskich.

Naszym zadaniem była realizacja systemów wykrywania i sygnalizacji dla ponad 1200 m2 biur i stanowisk badawczych oraz realizacja specjalistycznych zabezpieczeń na hali o powierzchni 10 000 m2.

FABRYKA MEBLI MEBLO EXPO

Fabryka Mebli Meblo Expo to wiodący producent mebli na południu kraju, z dwoma nowoczesnymi zakładami w Bielsku-Białej i Pisarzowicach.

Dla Meblo Expo realizujemy zabezpieczenia z zakresu systemów wykrywania i sygnalizacji pożaru oraz systemów gaśniczym w bielskim oddziale firmy. Ze względu na specyfikę działalności i klasy zagrożeń typowe dla fabryki mebli, współpraca jest dla nas dużym i niezwykle satysfakcjonującym wyzwaniem. 

Pod naszą opieką znajduje się łącznie ponad 30 000 m2 hal, magazynów i pomieszczeń biurowych.

4 (1)

ZIAD B-B

Ośrodek ZIAD to jedna z największych placówek hotelowo-gastronomicznych w Bielsku-Białej i jeden z najbardziej lubianych punktów na imprezowej mapie Podbeskidzia, goszczący dziesiątki wesel, studniówek i imprez okolicznościowych. 

Nasze zadanie polegało na zabezpieczeniu systemem wykrywania i sygnalizacji pożaru ponad 25 000 m2 przestrzeni hotelowej i gospodarczej. Cały obiekt objęty jest naszą opieką serwisową i konserwacyjną.